درباره کلاسهای اختصاصی

کودکان و تنفسی نیرو بدانید

به سبک رزمی نیرو

خوش آمدید!

کلیه علاقه مندان به فراگیری این رشته میتوانند به یکی از باشگاه های نزدیک محل کار یا سکونت خود مراجعه نموده و در آنجا مربیان شما را راهنمایی کرده و توضیحات کافی را در اختیار شما قرار خواهند داد.

برای مشاهده باشگاههای سبک رزمی نیرو به صفحه باشگاهها مراجعه فرمایید.

 

باشگاه های سبک رزمی نیرو

درباره

سبک رزمی نیرو

سبک رزمی نیرو بیش از ۳۰ سال پیش از ترکیب چندین رشته رزمی و فنون باستانی تنفسی، تشکیل گردید.اکنون پس از گذشت بیش از ۳۰ سال، «نیرو» مشتاقان بسیاری در میان همه اقشار و رده‌های مختلف سنی دارد. یکی از نشانه‌های این ادعا، آموزش حدود ۲۰۰۰ هنرآموز است. که در کشورهایی چون ایران، انگلستان، مالزی، آمریکا، امارات و سوئد درحال تمرین هستند.

بیشتر بخوانید...

نظرات هنرجویان

 • از تمامی مربیان و کسانی که در این رشته به من یاری رسانده اند، کمال تشکر را دارم. امیدوارم همیشه و همه جا موفق و پیروز باشید.
  - محمد، ۲۵ ساله
 • من در محیط گرم و صمیمی این رشته، آمادگی و قدرت بدنی ام تقویت شده است انواع روش های دفاع شخصی را یاد گرفته ام و به همراه تمرینات تنفسی توانسته ام ارامشی را که همیشه به دنبال آن بوده ام کسب کنم.
  - آرمان، ۲۹ ساله
 • من پسری دارم ۹ ساله که بسیار شیطون و بازیگوش و سربه هوا بوده، خدا را شکر میکنم که با آشنایی با این رشته و در کلاس کودکان، محیطی برایش فراهم شده است که علاوه بر تخلیه انرژی، بتواند در خارج از محیط ورزشی هم منظم تر و دقیقتر باشد.
  - والدین علی، ۹ ساله.
 • وقتی با درد کمر و آسیب دیدگی ناشی از سالها کرختی وارد این رشته شدم، باورم نمیشد که بتوانم یک رشته رزمی را ادامه بدهم. به واسطه کلاس مخصوص آمادگی جسمانی، هم توانسته ام از دردهایم کم کنم و هم به صورت کلی در طول روز انرژی و توان بیشتری دارم و زندگی شادتری را تجربه میکنم.
  -محسن، ۵۸ ساله
 • از همینجا میخواهم از تمام زحماتی که مربیان عزیزم در آموزش این رشته به من کشیده اند تشکر کنم. باعث شده اعتماد بنفسم بالاتر برود و خیلی خوشحالم که این رشته را ادامه میدهم
  فاطمه از تهران
با یادگیری سبک رزمی نیرو، هم فنون رزمی هم قدرت تنفسی و درونی و هم تمركز را می‌آموزید

در هر كسی نیروی شگفت‌انگیزی به نام قدرت آسمانی یا نیروی هستی وجود دارد كه این نیروی عجیب و شگرف می‌تواند زندگی و هستی افراد را از جهات مختلف من جمله روحی، معنوی، مادی و اجتماعی تحت تأثیر قرار داده و دگرگون سازد و فرد را به قله رفیع آزادگی، رستگاری و خوشبختی سوق دهد.

آخرین

اخبار

حضور سبک رزمی نیرو در گردهمایی رزمی کاران استان تهران

حضور سبک رزمی نیرو در گردهمایی ۳۰۰۰ نفری رزمیکاران استان تهران به مناسبت هفته تربیت بدنی. در طی این مراسم، با حضور مسئولین و مدعوین محترم، نیروکاران مبارزات نمایشی، فنون دفاع شخصی و تنفسی را به نما......

بیشتر بخوانید...

حضور سبک رزمی نیرو در گردهمایی رزمی کاران استان البرز

سبک رزمی نیرو در راستای اشاعه فرهنگ ورزش و پهلوانی در گردهمایی رزمی کاران استان البرز که به مناسبت هفته تربیت بدنی انجام شد، حضور به هم رساند.

...

بیشتر بخوانید...

گالری تصاویر

همواره در زندگی هر انسانی دستی نامرئی مشغول برنامه ریزی است. دستی حمایتگر و مهربان، گاه سایه به سایه گاه در کنارت و گاه جلوتر ازت. - کتاب قطره ای از یک شمع، تالیف استاد امیرلطفی آزاد